AFK "B"- Čížová "B" 4:4 (2:2), 4:3 pk.

Góly AFK: Pavlát, R.Vlk, Kovář 2

Zahajovací sestava: Kroutl - V.Klíma, Vokatý, Sihelník, Klevcov - Žižka, Cipra, Vařenka, J.Ziegler - Liška, Pavlát
postupně se do hry dostali: R.Vlk, M.Klíma, Csémi, Kovář

V dnešním zápase jsme si vyzkoušeli jednu novinku v okresních pravidlech, a to "hokejové" střídání. Od letoška se smí v soutěžích "B" týmu střídat do 80. minuty kolikrát chceš. Zápas byl v prvním poločase vyrovnaný, jen díky našim velkým chybám jsme dovolili Čížové skórovat. Jednou Cíza netrefil balon a Radek Šitner měl otevřenou cestu sám na Láďu, podruhé zas Cíza zavěsil do vlastní sítě přihrávku ze strany. Za nás se po parádní akci trefil Zdenda a odražený balon po standardce dorazil do brány Rop. V druhé půli nejdříve víc hrála Čížová a vznikly z toho její dvě branky a vedení 2:4, ale postupně jim docházeli síly - zde se projevila naše možnost víc střídat oproti jejich jednomu náhradníkovi a parádním závěrem jsme dvěma góly Patrika Kováře vyrovnali na 4:4 a to jsme ještě měli dost jiných šancí. Penalty zahájil Láďa parádně chycenou penaltou a vítězně jsme to dotáhli k postupu do 2.kola, kde nás čeká Záhoří.