AFK "B"- Záhoří 6:4 (2:1)

Góly AFK: vlastní, Kálal 2, Pavlát 2, Vařenka

Zahajovací sestava: Kroutl - Klevcov, Vokatý, Majer, V.Klíma - Kálal, Cipra, Vařenka, J.Ziegler - Žižka, Pavlát
Postupně střídali: Sihelník, Liška, Jiří Tetour

V první poločase z naší strany nervózní a zbrklý fotbal. Hodně zbytečných ztrát a nákopů. Do vedení šli hosté po chybě Kachny, kdy minul balon a hosté šli dva sami na Láďu. Ten se pak málem radoval ze vstřeleného gólu, ale jeho dlouhý nákop si posunul do brány obránce a rozhodčí zapsal jako vlastní. Do poločasu ještě vzal vedení na naší stranu Pepa Kálal a Láďa ho udržel chycenou penaltou i s dorážkou. V druhé půli jsme nejdříve darovali další penaltu hostům, když Jirka Tetour zahrál ve vápně rukou a tu už proměnili na 2:2 a chvíli poté jsme prohráli souboje ve vápně a po rohu a hlavičkované to bylo 2:3. Nic jsme nevzdali a dotáhli se díky Zdendovo gólu z nulového úhlu, Pepově a Zdendovo úniku a Vařenýho lehké šance "sám před brankářem" jsme to dotáhli na vedení 6:3. V závěru ještě z dalšího orhu přehlavičkovali Pepu Kálala a zavěsil hlavou pod břevno na 6:4, ale postup do semifinále poháru slavíme my.