AFK "B" - Božetice "B" 3:0 (3:0)

Gól AFK: 9.Rejlek(pen.), 18. J.Koller, 28.Žižka

Sestava: Kroutl - P.Koller ml., Vokatý, Vaňáč, Rejlek - Žižka, Bakalář, S.Vlk, Holenda - J.Koller, D.Ježek
dále střídali: M.Klíma, V.Klíma, V.Ziegler, Černohorský

Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou. Hosty jsme sice občas pustili do šancí, ale když to nezastavila obrana, podržel nás skvěle chytající Láďa. Do vedení jsme šli brzy, Žiži nasadil k sólu skoro od půlky a až ve vápně ho zastavili za cenu faulu a Reljek penaltu s přehledem poslal do šibenice. Za 10 minut se po rohu prosadil dorážkou Dino a za dalších deset minut další naší akci zakončil Žiži ranou pod břevno. Bylo to 3:0 a my od té dobry hráli s přehledem, měli další útoky, které končili buď nepřesnou střelou, nebo přihrávkou. Jediná snad pořádná střela na bránu v druhé půli od Kida skonči