Penalty dali: Vokatý, Rejlek, Pirný, Žižka, Zájeda
Penalty nedali: S.Vlk, V.Klíma

Zahajovací Sestava: Zájeda - Klevcov, Pirný, D.Kára, V.Klíma - Žižka, Cipra, S.Vlk, Vokatý - Liška, Vařenka

Dále hráli: M.Klíma, Vaňáč, P.Koller, Rejlek

K velkému derby se sousedy z Mirotic jsme nastupovali nabuzeni po výhře "A" týmu. A také to tak první půli vypadalo, měli jsme více ze hry, i když nám hra skřípala nepřesnostmi a nervozitou. Přesto jsme s přehledem vedli o poločase 3:1. Jenže pak jsme zaspali začátek druhé půle kdy během 50. minuty hosté vyrovnali. My znervózněli a některým buď docházeli síly, nebo odstoupili pro zranění a měli jsme co dělat. Pak nás posadil lehce na kůň Vlkyho gól na 4:3, jenže 10 minut před koncem chytře rozehrál David Kreuzer trestňák od lajny a překvapil Oldu gólem. V posledních 10 minutách byly šance na rozhodnutí na obou stranách, ale zápas dospěl do penalt.