Mirotice - AFK "B" 3:1 (2:0)

zahajovací sestava AFK: Kroutl - Klevcov, Vokatý, P.Koller, Sihelník - Ježek, S.Vlk, Rejlek, Žižka - Vařenka, Hrach
střídali: Liška, Zájeda, Biskup, M.Klíma

velké derby se sousedy z Mirotic jsme nezvládli. V první půli jsme nedokázali podržet balon a hrát chvíli svoji hru. Dost jsme ztráceli balony a na obranu se často valily útoky domácích. Bohuže první gól jsme dostali nakonec z ničeho, kdy balon odskočil lehce jinak než Láďa čekal a ten ho přeskočil a před Michalek Krejčím zívala prázdná brána. Na konci první půle jsme po hlasitých protestech museli do 10, protože po neuvěřitelném sudího přehlédnutí napadení Vency Vařenky vůbec domácího hráče netrestal, i když se (což musíme zas uznat) sám rozhodčímu k činu přiznával, musel pod sprchy Jarda Hrach. V druhé půli jsme ze začátku dostali další laciný gól z trestňáku, ale posléze jsme konečně začali mít i šance. Ale víc jich měli domácí a ještě jednu proměnili na konečný debakl 4:0