AFK "B" - Bernartice "B" 2:2 (1:1) pk.: 3:4

góly AFK: Pavlát, Hrach

Penalty dali: Rejlek, S.Vll, Mojžíš; nedali: Pavlát, Hrach

Sestava Kroutl - Klevcov, Pokorný, Kára st., Vokatý (75.Mojžíš) - Harbáček (60. Žižka), S.Vlk, Kovář (30. J.Ziegler), Rejlek - Pavlát, Hrach

K zápasu jsme nastupovali stejně jako soupeř v posílené sestavě o hráče "A" týmu. Obraz hry byl celkově vyrovnaný, šance na obou stranách a do poločasu každý tým jednu proměnil. Do vedení jsme šli my po parádním centru Rejlka a HLAVOU (!!! :D) skóroval Zdenda Pavlát - 1:0. Soupeř vyrovnal po laxní obraně. Koncem poločasu ještě si kolem stopera Bernartic hodil balon Zdenda, ten ho fauloval a Bernartice šli do 10. Ovšem v druhém poločase to ani moc poznat nebylo. Hra byla stále vyrovnaná a po dalším slabém bránění Harbiho se dostali Bernartice do vedení. Posléze jsme lehce více šancí začali mít my, ale vytěžili jsme jen jeden gól, když se parádně pod břevno trefil Hrášek. Tyč pak ještě trefil Žiži a tak zápas skončil zaslouženou remízou a o postupujícím rozhodovali penalty. Láďa parádně první chytil, ale Zdenda a Hrášek rozehráli zvonkohru a tak jsme bohužel na penalty prohráli 3:4 a vypadli.