AFK "B" - Kovářov "B" 0:3 (0:0)

Góly: 47. Buzek Tomáš, 82. Baštýř Vojtěch, 87. Koudelka Tomáš

sestava AFK: Kroutl - Klevcov, Sihelník, S.Vlk, Vokatý - J.Ziegler, P.Koller, Král (9. M.Klíma, 85. Mojžíš), Rejlek - Harbáček (46. V.Ziegler), Liška

V zápase jsme hned z úvodu přišli o Honzu Krále, který si v souboji poranil koleno a už v 9. minutě musel střídat. Celý první poločas se nám pak moc nedařilo směrem dopředu. Nebyli jsme moc schopní podržet či vybojovat balon a až na výjimky sehrát nějakou akci. Obrana a Láďa v bráně ovšem nápor od Kovářova zvládali a tak byl poločas bez branek. Do druhé půle jsme vystřídali a i přeházeli dost posty na hřišti a doufali, že to pomůže. Bohužel hnedp o přestávce první střelu Kovářova na naší bránu tečoval Cíza do protipohybu brankáře a ten už nestíhal se vrátit - 0:1. Posléze se hra odehrávala hlavně ve středu hřiště a oba týmy měli i šance na góly. Největší asi Standa Vlk, který dalekou střelou trefil břevno. V závěru jsme bohužel hostům darovali dva góly. Nejdříve při trestňáku hostůod lajny uklouzl Kid a nestíhal hlídat svého hráče, který nadvakrát Láďu z malého vápna prostřelil - 0:2. Třetí gól dali hosté po naší špatné rozehrávce od brány po našem autu. Na vápně jsme přišli o míč a nestíhali už bránit - 0:3. Bohužel nám opět chyběla větší bojovnost a fotbalovost