Božetice "B" - AFK "B" 4:3 (2:3)

21.Havlík, 43. a 64.Čipera, 59. Podlipský - 12. a 30. Liška, 14. Ježek

Sestava: Kroutl - Klevcov, Vokatý, Sihelník (73. V.Ziegler), M.Klíma - Cipra (66. S.Vlk), P.Koller (75. R.Vlk) - Žižka, Ježek, J.Ziegler - Liška

Zápas jsme začali parádně a po 15 minutách vedli 0:2. DOmácí sice více hráli, ale až na dvě chyby ze kterých skórovali jsme obrana či Láďa v bráně vše pohlídali. Třetí gól si vybojoval Martin balon a úprk zakončil perfektně. poločas 2:3, ale bylo dál o co bojovat. V druhé půli nejprve Martin nedotalčil balon do prázné brány a jeho dorážku chytli domácí obránci na čáře, a pak nám začali docházet některým síly a domácí hráli a útočili víc a víc, což proměnili v otočení skóre. I přes vytřídání se nám již pořádně zaútočit nepodařilo a tak domácí brali výhru 4:3