Slabčice - AFK 4:4 (2:2) pk.: 2:4

Góly: 24. Jaroš, 26. a 71. Prokop, 80. Vrba - 37. Klevcov, 41. Ježek, 53. a 77. Žižka

penalty za AFK dali: Vokatý, Sihelník, Zájeda, Rejlek

Sestava: Zájeda - Klevcov, Rejlek, Sihelník, M.Klíma - J.Ziegler, Cipra (70.V.Ziegler), Vokatý, Žižka - Liška, Ježek

K zápasu jsme šli s tím, že proti poslednímu týmu potřebujem bodovat. Bohužel měli domácí balon více a přehrávali nás. My jsmenebyli první poločas schopni déle udržet balon a nepřesnostmi jsme ho lehce ztráceli. K prvním gólům domácích jsme pomohli našimi chybami. U prvního gólu kličkoval Olda až mu balon sebrali a zavěsili do prázdné brány, při druhém gólu zůsta Prokop úplně nepokryt na penaltě. Nás lehce nastartoval až výstavní gól Tomáše Klevcova, který za vápnem napřáhl a golman domácích jen sledoval jak mu parádní střela zapadá do šibenice. Chvíli na to se prodíral od lajny do vápna Ježek a jeho střílený centr si domáci sami srazili do brány - 2:2. Do druhé půle jsme vstoupili lépe a už po chvíli to proměni Žižka v naše vedení. Pak jsme mohli zvýšit, ale Žižka z další akce a potom VOkatý z trestňáku trefili jen tyč. Pak jsme lehce vypadli ze hry a domácí opět udeřili. Od lajny se Prokopovi nepovedl centr, ale k naší smůle zapadl Oldovi do brány. Domácí nás lehce zatlačili, ale z brejku jsme trestali my. Žižka utekl po lajně, obešel 3 protihráče a zavěsil k tyči - 3:4. Ovšem prakticky v zápětí jsme opět našimi chybami v rozehrávce a v obraně darovali gol domácím. Remíza zřejmě zasloužená, bod k dobru za vyhrané penalty jde k nám.