AFK Smetanova Lhota

fotbalový klub

oficiální stránky klubu AFK Smetanova Lhota

Sepekov "B" - AFK "B" 7:2 (4:0)

Góly: 18. Mácha Jan, 38. Koutník Michal (pen.), 41. Štastný Pavel (pen.), 45. Dědič Petr, 49. Koutník Michal, 51. Doubek Jiří, 78. Mička Jan - 64. Koller Jan, 71. Koller Jan

Sestava AFK: Kroutl - Klevcov, Rejlek, V.Klíma (52. J.Koller), M.Klíma (55. V.Ziegler) - J.Ziegler, P.Koller ml., J.Kára ml., Vokatý, Harbáček - Liška (46. Hrach)

Před zápasem jsme věděli, že Sepekov má výborný útok a dává spoustu gólů. Proto jsme netradičně nastoupili s dvěma defenzivními záložníky a snahou více pokrýt obranu a hrát na brejky. Domácí byli od začátku lepší a na naší obranu se valil jeden útok za druhým, ale obrana z počátku v čele s výborným Láďou až na jednu výjimku odolávala. První gól dali domácí po centru a domácí Mácha přehlavičkoval všechyn a uklidil balon k tyči - 1:0. Na konci poločasu jsme se bohužel porazili sami. Během tří minut jsme udělali dva fauly ve vápně a domácí vedli hned 3:0 po dovu penaltách. Naše odevzdanost se projevila ještě jednou, kdy jsme nechali domácího Dediče vystřelit za vápnem a ten vymetl šibenici - 4:0. Do druhé půle jsme vstoupili opět chybami a po 6 minutách a dvou akcích domácích, kdy opět po centru přehlavičkoval naší obranu domácí hráč a za 3 minuty opět zapadla další střela do šibenice, to bylo 6:0. Pak jsme hlavně díky posilám Hráškovi a Dinovi začali hrát i my pořádný fotbal a začali mít i šance. Dvakrát své průniky Dino proměnil. Šancí jsme si vypracovávali více, ovšem dost nám jich zastavil zvednutý praporek domácího pomezního. V závěru, když jsme se nechali unést naší převahou si domácí ještě navýšili náskok a další přesnou střelou za vápnem dokonali náš debakl na 7:2.