AFK - Semice "B" 4:3 na pk.: 4:3 penalty (0:2)

penalty dali: Vokatý, Brabec, Rejlek, Hrach
nedal: Tetour
penalty vychytal Jarda Hrach

Sestava: Zájeda - Bartoň, R.Vlk, V.Klíma, Kalianko - Kálal, Tetour, Brabec, Rejlek - Vokatý, Hrach

Střídali: Biskup, J.Kára

zápas dvou poločasů. V prvním to bylo takové vyrovnané, ale nebzpečnější šance měli hosté a zvládli je proměnit. My měli chvílema problém s rozehrávkou a získáním balonů. Druhá půle vypadala jinak, na Semice jsme se vrhli a za 25 minut jsme vedli 3:2. Mohli jsme vést i více, ale opět jsme neproměnili další penaltu v zápase. Hosty to vzpružilo a zvládli vyrovnat. Nakonec jsme peklo penalt prolomili a vyhráli roztřel 4:3, když penalty dali Vokatý, Brabec, Rejlek a Hrach. Nedal jen Tetour, ale to vybičovalo k super výkonu v bráně Jardu Hracha, který dvě poslední penalty chytil a získal nám bod navíc.