AFK - Hradiště "B" 3:4 (2:2)

Góly AFK: Pavlát, P.Lexa, Rejlek (pen.)

Sestava AFK: Smola - Bartoň, R.Vlk, V.Klíma, Rejlek - L.Lexa, J.Koller, P.Lexa, Včelička - Pavlát, Tikovský
Střídali: Pavel Koller, Vokatý, Holík, Hrach

Tentokrát jsme přivítali doma tým z Hradiště, to že hosté nebudou jednoduchý soupeř nám bylo jasné.

Začátek nám vyšel parádně, už po 20ti sekundách hry výborně napadal Jarda Tikovský, vybojoval míč pro Zdendu a ten se nemýlil 1:0.

Bohužel jsme na slibný začátek nenavázali a pomalu jsme začali upadat do herního průměru, ve 3. minutě Tadeáš vykopává míč na malém vápně před dotírajícím útočníkem, v 10. minutě mají hosté roh, naštěstí doprostřed, ve 13. minutě zaváhání obránců, Hradiště nad.

Nevypadá to dobře, což se potvrzuje v 19. minutě ve středu hřiště se k míči dostává hostující Čítek, posouvá dopředu a je vyrovnáno 1:1.

O minutu později nachází pas od Ropa Honzu, tomu se bohužel nepovedlo přehodit brankáře.

Ve 22. minutě se nám nepovedlo odhlavičkovat dlouhý centr, Tadeáš chytá jasný gól.

Stav se opět mění ve 26 minutě, nezachytáváme křižný pas a hradišťský hráč trefuje míč tak, že se Tad jen ohlédl a prohráváme 1:2.

Ve 28. minutě máme přímý kop, Rejlis jen těsně míjí, ve 34. minutě Dino vedle, o 5 minut později se opět blýskl Tadeáš a ukazuje, že Oldovi roste konkurence.

Ve 40. minutě Patrik přímý kop, vedle.

Ve 41. minutě Honza přihrává Paťasovi a ten ukazuje, že je střelec 2:2, gól do šatny.

O přestávce je v kabině zbytečně skleslá nálada, snažíme se vzájemně povzbudit a jdeme na to.

Druhá půle.

47. minuta Patrik vedle, 49. minuta hosté vykopávají Honzovi jasný gól z brankové čáry, v 53. minutě likviduje brejk Hradiště Tadeáš

59. minuta série standartek soupeře, 1. likviduje Tad, po 2. se míč odráží na vápno a Hradiště se opět ujímá vedení 2:3

V 60. Paťas brejk … bohužel nic

Potom začal mít rozhodčí One Man Show, ani jsem si nezaznamenával poznámky z dění v utkání.

V krátkosti 73. minuta 3:3 Rejlis penalta, 82. minuta Dino břevno, 86. minuta Hradiště přímák 3:4.

Na závěr, utkání jsme si prohráli sami, bohužel jsme málo presovali, což zrovna na pomalejší beky soupeře platilo, nechali jsme se zbytečně vyloučit a nedali jsme šance, toť vše.

K panu sudímu se raději nebudu vyjadřovat ….. on to jistě ví sám, jen doufám, že s takovým pískáním se dlouho nesetkám.