Skály - AFK 1:4 (0:3)

góly AFK: Rejlek 2, Pavlát 2

O víkendu jsme přijeli do Skal, do sestavy se nám vrátilo pár hráčů ze základu, tak jsem očekával vítězství.

Na domácí jsme vlétli hned od začátku, ve 2. minutě šel pas do vápna na Zdeňka, ten posunul na Patrika, kterého absolutně zbytečně fauloval domácí brankář, jasná penalta, kterou s velkým přehledem proměnil Rejlis 1:0.

Soupeř se rychle oklepal a v následujících minutách nám trochu vařil v našem vápně. V 8. minutě šel dlouhý pas na Patrika, toho domácí zastavili jen faulem. Ve 14. minutě se na domácí branku řítil Zdenda bohužel nic, o 5 minut později totéž Paťas.

Ve 23. minutě se po dlouhém pasu, které mimochodem na domácí platily, dostal míč ke stoperovi domácích, který se na místě snažil dělat kličku Dinovi, ten mu balon sebral a naservíroval před prázdnou kasu Rejlisovi 2:0.

Ve 26. minutě opět po dlouhém centru vybojoval míč Zdeněk a zvyšuje na 3:0.

Ve 33. minutě se zranil Hrášek a místo něj nastoupila hrající legenda Holas, ve 35. se zranil Vašek a místo něj šel na hřiště Pavel Koller.

Ve 38. minutě vyslal hezkou střelu na branku Patrik.

Jdeme do kabin za stavu 3:0 a vypadá to, že je hotovo.

Začátek druhého poločasu jde opět za námi, střílíme na domácího brankaře ze všech možných pozic, ten však čaruje.

V 58. minutě po ojedinělé akci domácích sudí Koukol, nařizuje penaltu a Skály snižují na 1:3.

V 65. minutě mají domácí šanci, naštěstí pro nás se skóre nemění.

V 70. minutě po chybné rozehrávce domácích vybojoval míč Patrik, ve vápně posunul pod sebe na Zdendu a ten stanovil výsledek na konečných 4:1.

V 78. minutě měl ještě šanci Dino, nejprve střílel Patrik, následoval roh, z toho hlavičkoval Bárt a potom se míč dostal k Honzovi, tentokrát bez gólu.

Odehráli jsme celkem pohodové utkání, které bylo od začátku až do konce v naší režii, za zmínku ještě stojí trauma které si odnesl ze hřiště Dino, asi v 60. minutě kolem něj proběhl Bárt a Honza jen utrousil: ,, mě předběhl Bárt ?! ‘‘ …… Snad to nebude nic vážného a do neděle bude Honza v pořádku