góly AFK: Kollej Jan, Koller Petr, Hrach, Kálal

Zahajovací sestava: Zájeda - Bartoň, R.Vlk, Petr Koller, V. Klíma, Kálal, S.Vlk, Staněk, Rejlek, Jan Koller, Patrik Lexa

střídali: Kára, Hrach, Pavel Koller

V sobotu 22.8. nás přivítali v Oslově, hrálo se za solidního počasí a fotbal se musel líbit, určitě nezaujatému divákovi, ale popořádku.

Do soupeře jsme se pustili s plnou vervou, hned v první minutě měl Patrik šanci, jeho střela minula branku. Teď už bych mohl jen kopírovat předchozí větu a pouze měnit minuty a občas i jména,

V 8. minutě Patrik krásná střela, břevno, 12. minuta střela Vojta, nic. 13. minuta Petr na půli vybojoval, Patrik sám na bránu, zakopl o prohlubeň na zavlažování (alespoň to tvrdí, nikdo jiný si toho nevšiml), i tak jsme se dostali k zakončení, jmenovitě Standa, pouze roh. 16.minuta Pepa centr, Paťas vedle.

V 19. minutě jsme to konečně prolomili Rejlis hodil dlouhý aut na Dina a ten míč propasíroval za brankovou čáru 1:0.

Následné minuty se hrálo bez větších šancí, soupeře jsme prakticky k ničemu nepouštěli a my hráli po vápno.

Ve 32. minutě jsme kopali penaltu, popravdě ani nevím za co, sudí najednou zapískal a ukázal na značku pokutového kopu, zřejmě ruka. Na penaltu se postavil Rejlis, který se obvykle nemýlí, tentokrát se mýlil, nad.

Nedáš, dostaneš. Ve 34. minutě Oslov kopal přímák cca ze 40ti metrů, Vojta neodhlavičkoval, Olda nevyrazil, soupeř slavil, 1:1.

Naštěstí jsme včas zareagovali, ve 38. minutě poslal Rop centr z poloviny hřiště, Dino prodloužil na Petra a je to 2:1.

A zase jsme začali zahazovat šance, 39. minuta Patrik, 40. minuta Honza z přímáku trefuje spojnici, 45. minuta opět Paťas.

O poločase ani nebylo co vytknout, kromě neproměněných šancí.

Druhá polovina začala a soupeř hned ve 47. minutě kopal penaltu a vyrovnal na 2:2.

Opět jsme dokázali rychle odpovědět, v 50. minutě Jenda posouvá na Pepu a jdeme do vedení 3:2.

A zase ……… 51. Petr střela vedle, 52. Petr hlavou vedle, 53. Pepa tutovka, 57. Petr vedle.

V 64. Rejlis posouvá na Hráška a ten upravuje na konečné skóre 4:2.

Nejlépe zhodnotil utkání Standa, vyhráli jsme 4:2 a poměr střel 20:2.