Pičín - AFK 7:7 (0:3)

Sestava :  Zájeda, Rejlek, Vlk R. , Klíma V. , Bartoň, Kálal, Procházka, Včelička, Vlk S. , Hrach, Koller P.
střídali  Průža, Klevcov

Odehráli jsme druhé přípravné utkání na hřišti Sokola Pičín, který hraje stejnou soutěž jako my.

Zápas začal téměř snově, hráči až na drobné detaily plnily přesně to , co jsme si řekli. Prezentovali jsme se jednoduchou a účinnou hrou, což neslo své plody. V 9. minutě po krásné střele poprvé rozvlnil síť Tomáš Rejlek o  dvě minuty později zvyšoval Petr Koller a ve 20. Pepa Kálal. Hráli jsme účelně, zbytečně jsme nepředržovali balon, presovali jsme soupeře, dostávali jsme se do dalších šancí, ale do poločasu se už skóre neměnilo. Vše vypadalo, že je rozhodnuto, soupeř se do 35. minuty prakticky k ničemu nedostal, potom začal vystrkovat růžky, což nás mělo varovat.

Do druhé půle jsme nastoupily také skvěle, po minutě hry navýšil skóre opět Rejlek, ale z protiútoku jsme dostali gól.

Naše hra se zhroutila, odešli jsme ve středu hřiště, to spustilo lavinový efekt, chyby se kupily jedna za druhou,nebylo nic obrana, záloha ani útok, bez bojovnosti jsme vyklidily hřiště, alibistický přístup většiny hráčů ....... Totální kolaps.

Dále jen výčet branek, protože není co hodnotit, doufám, že to pro nás bude memento a že se taková destrukce vlastních řad nebude opakovat  v následujících zápasech.
56. min 2:4,   64. min 3:4,  65. min 3:5 Procházka, 72. min 3:6 Průža, 73. min 4:6, 76. min 5:6, 77. min 6:6, 87. min 7:6, 89. min 7:7 Průža