Mirovice - AFK 5:1 (1:1)

góly AFK: Pavlát

Zahajovací sestava: Zájeda - Klevcov, R.Vlk, V.Klíma, Vokatý - Kálal, S.Vlk, Rejlek - Hrach - Pavlát, M.Klíma

Tak nám začala sezóna.

V neděli 3.8. jsme nastoupili k prvnímu přátelskému utkání na hřišti Mirovic, nutno dodat, že ještě dopoledne to vypadalo, že pojedeme v osmi lidech, nakonec se nás sešlo přesně 11, tak jsme mohli začít.

Zápas začal v pozvolném tempu z obou stran, hrálo se téměř bez šancí. Prvně zahrozil soupeř, ale skóre se neměnilo, my jsme kontrovali z protiútoků, jeden z nich se ujal a my šli do vedení Zdenda Pavlát naprosto chladnokrevně zužitkoval krásnou přihrávku, po příkladném zabojování Jardy Hracha. Mirovice stihly do poločasu vyrovnat a tak jsme šli do kabin za nerozhodného stavu.

O přestávce jsme si řekli co a jak, vyhodnotili jsme poločas a nastoupili na druhý, bohužel se ukázalo, že soupeř je podstatně lépe fyzicky připraven a doslova nás zamykal ve vlastním vápně. Po několika minutách spustil brankostroj, konečný výsledek 5:1 působí hrozivě. Nutno dodat, že tři góly padly po vyloženě taktických chybách a jeden po rohovém kopu, kdy bylo znát, že měníme systém bránění a teprve si to sedá.