Milenovice - AFK 4:4 (1:2) pk.: 5:4

Góly AFK: Hrach 3, Kálal
Penalty dali: S.Vlk, Včelička, R.Vlk; nedal: Vokatý

Sestava 1.poločas: Vokatý - Bartoň, R.Vlk, P.Koller, V.Klíma - Kálal, Včelička, S.Vlk, Vařenka - M.Klíma, Hrach
Sestava 2.poločas: Zájeda - Bartoň, P.Koller, V.Klíma, Vokatý - Kálal, Včelička, S.Vlk, Vařenka - Hrach, R.Vlk

Po téměř heroickém výkonu z předchozího týdne jsme přijeli potvrdit roli favorita na hřiště Milenovic, které se krčí u dna tabulky a zatím jen paběrkují. Před utkáním jsem nabádal, ať nikdo nic nepodcení, že bych nerad aby se milenovičtí „chytli“ zrovna na nás.

Hra začala a od prvních chvil bylo vidět, že domácí se o výsledek poperou, ale asi jsme měli více ze hry. Do 9. minuty jsme kopali tři standartní situace a bohužel všechny vysloveně špatně. Ve 13. minutě zahrávali přímý kop domácí, naštěstí jen do zdi. V 19. minutě poslal přímák do vápna Rop, golman špatně vyběhl ( proti slunci nebylo nic vidět) a Jarda hlavou otevřel skóre. Z vedení jsme se ale neradovali dlouho. Ve 21. minutě po našem výkopu od brány se míče zmocnil soupeř a brejkovou situaci využil. Pět minut na to měl Hrášek opět šanci, soupeř ubránil jen za cenu rohového kopu, po kterém nám domácí hráč doslova daroval penaltu, Jarda se nemýlil 2:1. Do poločasu se stav neměnil hra se přelévala a diváci se neměli na co koukat, hrál se oboustranně mizerný fotbal. Do druhé půle jsme šli s tím, že to zkusíme změnit, což se opravdu nepovedlo, v 56. jsme sice ubránili roh, ale na vápně se nepodařilo míč uklidit a soupeř opět vyrovnal. Za minutu jsme se opět radovali my, Standa vyslal projektil a následnou dorážku od Pepy domácí brankář neměl šanci chytit, 2:3 z pohledu domácích. V následujících minutách jsme se úplně vytratili z hřiště a domácí byli jasně lepší, což také zužitkovali, opět jsme dostali gól po rohu, fatální selhání a bylo vyrovnáno. Soupeř nadále kraloval,jak už to ale ve fotbale bývá, z ničeho nic jsme vyžily ojedinělou šanci, Vařič poslal centr do vápna a Hrášek završil HATTRICK, běžela 87. minuta. Milenovice, ale nesložily zbraně, v 90. minutě rozehrávali přímák z poloviny hřiště, naši obránci s golmanem asi čekali, že to vezme vítr nebo co! Bohužel to doslova spadlo na domácího hráče a ten vyrovnal. V penaltovém rozstřelu měli více štěstí Milenovice a tak zaslouženě vyhráli.

Budeme se muset zamyslet nad přístupem, nejsme schopni se pořádně sejít a to ja alfa omega všeho, protože být na lavičce dost náhradníků, tak minimálně 4 hráči byli na vystřídání. Z naší hry čišel alibismus, především při bránění standartních situací, neochota se vracet, hlavně u krajních záložníků……….. Máme opět co odčinit.