Záhoří - AFK 5:1 (1:0)

góly AFK: Hrach (pen.)

Zahajovací sestava: Zájeda - Bartoň, R.Vlk, V.Klíma, Vokatý - Kálal, S.Vlk, P.Koller, Včelička - Hrach, Klevcov

střídali: Sihelník, Holík

V neděli jsme odehráli utkání se Záhořím, hrálo se nezvykle v dopoledních hodinách, protože v Záhoří měli pouť. Bohužel jsme místo rovnocenného soupeře byli jen další pouťovou atrakcí.

Začalo se oboustranně opatrně s množstvím nepřesností na kopačkách snad všech hráčů bez rozdílů barev dresů. My jsme i přes varování rozehrávali přes střed hřiště, riskovali jsme přihrávky zpět, celkově to bylo nic moc.

Ve 29. minutě šla malá domů, Oldovi to skočilo a málem jsme prohrávali, naštěstí náš gólman svou chybu napravil. Ve 36. minutě už jsme takové štěstí neměli, domácí útočník si ve vápně pomohl za hranicí pravidel, přidržel si Ivana a potom nekompromisně střelou na zadní tyč otevřel skóre. O minutu později si Standa přiklepl míč na hranici  dvaceti metrů a vypustil ukázkovou střelu, domácí brankář Kápl ukázal, že pořád umí. Tři minuty na to si opět Standa postavil míč při našem přímáku a opět střelu zlikvidoval domácí brankář, tentokrát to vypadalo, že míč už byl za čarou, ale brankář míč zalehl tak, že to nebylo vidět. Tak bohužel se do kabin šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Do druhé půle jsme nastoupili celkem aktivně, Ivan ve 48. minutě zahrozil solidní střelou. V 58. minutě náš tlak vyústil v penaltu, kterou Hrášek bezpečně proměnil.
A to bylo vše co jsme na hřišti předvedli. Soupeř si vytvářel šance a  v rozmezí čtyř minut dokázal tři zužitkovat. Totálně jsme selhali a školáckými chybami darovali soupeři vítězství.
Bohužel jsme se zatím  nejslabším týmem předvedli nejhorší  výkon sezony a zaslouženě vysoko prohráli.
Je obrovská škoda, že se nedokážeme scházet, protože si troufám tvrdit, že v plné sestavě by takový soupeř neměl být problém..…......Na to se ale nemůžeme vymlouvat, je to asi všude stejné.