Putim - AFK 5:4

góly AFK: Hrach, J.Koller, R.Vlk, Procházka

sestava: Zájeda - Včelička, Kára, R.Vlk, S.Vlk, J.Koller, P.Koller, Vařenka, Procházka, Rejlek, V.Klíma, Holík, Hrach, Kálal

V sobotu nás přivítal tým Putimi, který okupuje přední příčky.

Utkání začalo zostra již ve 2. minutě poslal nádherný pas Kárka a Dino se ve vápně nemýlil. Ve 4. minutě poprvé ukázali rozhodčí, že to nebude nic jednoduchého, neodmávali jasné postavení mimo hru, naštěstí jen rohový kop. 6. minuta Olda chytá přímý kop. V rozmezí 10. až 25. minuty se nic mimořádného na hřišti neděje, alespoň co se týká gólových šancí. Putim drží míč, má převahu a my hrozíme z brejků.

Ve 30. minutě dává Hrášek kuriózní gól. Je v jasném offsidu, což správně signalizuje AR1, jenže míč hlavou tečuje domácí obránce, čímž offsside anuluje a Jarda pohodlně zakončí na 2:0. V minutě 35. máme aut, po naší chybě se Putim dostává do šance, ale Olin nedovoluje domácím skórovat. Tři minuty na to uspěcháváme rozehrání standartky z poloviny hřiště a brejk zastavuje Rop jen za cenu žluté karty, z následného přímáku se domácí Basaraba nemýlí a snižuje na 2:1.

Další průběh hry: Putim vyrovnává na 2:2, my přebíráme vedení 3:2, 3:3 ,4:3 pro Putim 4:4 a poslední akce která stojí za rozebrání, my jdeme do útoku, bránící hráč v pokutovém území jasně hraje rukou, domácí odkopávají míč až na naší polovinu Kárka je jasně faulován hráčem Putimi Holanem, který se mu po akci i omluvil. Nicméně Šika nechává píšťalku němou a slaví celá Putim 5:4. Přihlížející diváci, kteří nejsou z Putimi ani ze Smetanky jen nevěřícně kroutí hlavou. Jeden velký fotbalový hnus.

Jsem rád, že je to za námi a doufám, že takový cirkus v podání sudího nebudeme muset absolvovat vícekrát.