AFK - Kostelec 7:1 (4:0)

góly: 26. Hrach, 28. Kálal, 39. Procházka, 45. R.Vlk, 48.,57. a 58. Vařenka

Sestava AFK: Zájeda - Bartoň, R.Vlk, V.Klíma, Rejlek - Kálal, S.Vlk, Procházka, Včelička - P.Koller, Hrach

náhradníci: Král, Kára, Liška, Vařenka

V neděli jsme přivítali tým z Kostelce, který patří k našim vcelku neoblíbeným soupeřům. Při utkáních to vždy jiskří.

Naordinoval jsem hru s vysokou agresivitou na hranici pravidel, ať nejsme zase za otloukánky.

Soupeř přijel pouze s deseti hráči.

Utkání začalo přesně podle taktických pokynů, kdy jsme hostujícímu týmu ukázali, že nebude nic zadarmo a bude to bolet.

Co se týká hry samotné tak do 25. minuty se v podstatě nic nedělo. Soupeř se snažil ubránit a my byli bezzubí, až na několik rohů se nestalo nic.

Ve 26. minutě přišla výstavní akce jak z učebnice moderního fotbalu. Rejlis z pozice beka vyběhl na křídlo dostal ukázkový pas od Ropa, přihrál do vápna na Hráška a bylo 1:0. Minuta 28. opět hezká akce Vojta, Hrášek, Pepa 2:0. Ve 37. minutě si narazil míč Prochy o Standu a krásnou střelou nedal soupeřovu brankáři šanci 3:0. Ještě v poslední minutě 1. poločasu jsme kopali roh, Rop se položil do hlavy a šli jsme do kabin za stavu 4:0.

V poločasu chtěl střídat Petr Koller, že má objednanou klobásu. Zatím jsem ho na place nechal, takže bohužel musel objednávku zrušit.

Do druhé půle jsme to trošku prostřídali, do hry šel Venca Vařenej a během 12-ti minut dal HATTRICK. Nejprve zužitkoval výborný pressing Pepy, poté si sám vybojoval míč a zakončil a završil pro změnu po vyhraném souboji od Lišáka.

V 65. minutě dal čestný gól i soupeř, bylo znát, že už nejsme plně koncentrovaní a tak bohužel Olda přišel o 0.

Tak zápas skončil výsledkem 7:1, bylo to zatím nejlehčí utkání sezóny, kdy jsme mohli pošetřit lehce zraněné a zahráli si všichni přítomní.