Hradiště "B" - AFK 1:0 (0:0)

Sestava AFK: Zájeda - Bartoň, Kára, R.Vlk, V.Klíma, Včelička, S.Vlk, Vařená, Rejlek, Lexa, Kálal, Staněk

Ve ztenčené sestavě jsme přijeli na hřiště, troufám si říct, jednoho z adeptů na titul.

Byli jsme si vědomi, že do zápasu nevstupujeme jako favorit, ale řekli jsme si, že není co ztratit a že nenecháme kůži lacino.

Nabádal jsem k naší aktivní hře, plácli jsme si a šlo se na to.

Na soupeře jsme vyrukovali s agresivní hrou a prvních 5 minut jsme na hřišti jasně dominovali, následně se hra vyrovnala a přelévalo se to od vápna k vápnu. Hrál se vcelku koukatelný, svižný fotbal. Do cca  25. minuty jsme byli lepším týmem, bohužel potom se ozvalo Ivanovo zranění a musel si jít odpočinout, na plac šel Míra Staněk. Od té doby jsme tahali za kratší konec provazu, Hradiště začalo mít územní převahu a nevypadalo to úplně růžově. Do poločasu naštěstí branka nepadla, i když soupeř měl několik možností, zvláště po našich individuálních a opět i taktických  chybách.

Do druhého poločasu opět nastoupil Ivan, na lavičce zůstal navrátilec Václav Vařenka. Hra se srovnala a byli jsme to my, kdo mohl jít do vedení. Paťas vepředu odváděl slušnou práci a byl neustálou hrozbou pro soupeřovu obranu, bohužel štěstí mu nepřálo a tak spálil několik šancí.

Došlo opět ke střídání, na hřiště se vrátil Vařič, dolů šel Míra a dále pokračovala otevřená partie, kdy každý z týmů mohl strhnout vedení na svou stranu.

V rozmezí 69. až 72. minty byl králem na hřišti Olda, zlikvidoval 3 gólové akce, bohužel v 76. minutě již při nás štěstí nestálo, domácí hráč Čítek proklouzl naší obranou, překonal Oldu a tyč. Míč se však odrazil nešťastně do stojícího obránce a následně do brány, 1:0 pro domácí.

Nevěšeli jsme však hlavy a nadále jsme zatápěli soupeřově obraně, bohužel však bez výsledku a tak jsme okusili 1. porážku letošní sezóny.

Nutno dodat, že jsme zanechali opravdu dobrý dojem, kdy jme byli chváleni jak od sopeřova trenéra M. Novotného, tak i od přihlížejících diváků.