Oslov - AFK 1:4 (1:2)

Góly AFK: P.Koller, Holenda, R.Vlk, Vokatý

Sestava: Zájeda - Bartoň, R.Vlk, P.Koller, V.Klíma - Rejlek, S.Vlk, Včelička, Vařenka - Vokatý, Rejlek
náhradníci: Klevcov

V sobotu jsme zavítali na hřiště našeho dlouhodobě neoblíbeného soupeře TJ Oslov.
Papírově jsme byli jasně lepší, ale jeli jsme opět se slepenou sestavou ve dvanácti lidech z toho jeden měl tři promile v krvi!!!
Je opravdu dobře že je konec sezóny, protože jsme pobití jak wehrmacht u Stalingradu. Zápas začal oboustranným oťukáváním, my jsme drželi míč ale nic moc jsme si nedokázali vytvořit. V 6. minutě se do slibné situace dostal Venca, ale nedokázal míč usměrnit do branky, v 8. minutě kontrovali domácí, skóre se neměnilo. To se měnilo až o 4 minuty později. Vše začalo špatným bráněním autového vhazování u poloviny hřiště, což na malém hřišti vždy smrdí. Před vápnem jsme pokračující útok ubránili jen za cenu faulu, domácí hráč z trestného kopu trefuje břevno a nikým neatakovaný dobíhající hráč Oldu bez problémů překonává, prohráváme 1:0. V 17. minutě kopeme přímák my, bez gólu. Zhruba v této části přebíráme otěže utkání a začínáme soupeře přehrávat. Ve 32. minutě se konečně daří skórovat, malej Péťa si nabíhá na roh a hlavou vyrovnává. Ve 37. minutě agilní Standa vybojoval míč, špičkou prostrčil kolmici mezi beky a Filip z první nekompromisně otáčí skóre v náš prospěch. V druhé půli se na průběhu hry nic nemění, 53. minuta šance Rejlis, 54. střela Filip. V 78. minutě kopeme roh, tentokrát se skóre mění po hlavičce koníkem od Ropa. V 80. minutě si zachytal Olda, likviduje šanci domácích po rohovém kopu. Poslední akci sezóny rozjel velikou parádou Standa, jeho Zidanovka je jak z učebnice fotbalu, potom nachází prezidenta, ten se uvolňuje „rychlým“ pohybem a nedává domácímu brankáři šanci. Tak se nám podařilo zlomit kouzlo a konečně bodujeme na hřišti Oslova, je třeba si ale přiznat, že výsledek 1:4 je pro domácí borce krutý. Těším se na vás na jaře a doufám, že jarní část sezóny bude minimálně tak úspěšná jako ta podzimní.