AFK - Podolí II 4:5 (1:3)

góly: J.Koller 3, Procházka

Sestava AFK: Zájeda - Holenda, R.Vlk, Procházka, V.Klíma, - Kálal, S.Vlk, Včelička, Vařenka - J.Koller, Hrach

náhradníci: Holík, Vokatý, M.Klíma

V neděli jsme na domácím hřišti přivítali ambiciózní tým z Podolí. Chtěli jsme je překvapit aktivním pojetím a případně je zaskočit rychlým gólem. Již od začátku se nám lepila smůla na paty, v pátek se obnovilo zranění v horní polovině těla u Bárta, takže nemohl nastoupit. Ve 3. minutě se pro změnu zranil Jarda, musel jít střídat, zkrátka začátek jak malovaný. To ale nebylo vše, utkání začalo takřka hororově 10. minuta 0:1, 12. minuta 0:2, 24. minuta 0:3. Ne že by nás soupeř herně drtil, ale bohužel trestal naše individuální chyby a my jsme svoje šance nedokázali proměnit a že jsme do 25. minuty měli minimálně tři. Naštěstí ve 32. druhé minutě se již zadařilo, kopali jsme tři rohy po sobě, Vařenej je kopal skvostně, třetí si našel Dino a snížil na 1:3. Ve 36. minutě jsme měli opět smůlu, Pepa trefil břevno. Do kabin jsme šli za stavu 1:3, je třeba si přiznat, že soupeř byl minimálně pohybově mnohem lepší, ale dokázali jsme se hře vyrovnat a výhled do druhé půle nebyl špatný. Po poločase jsme na podoláky vlítli a již ve 47. minutě opět Honza vsítil 2:3. V 52. minutě už to vypadalo, že se zápas zlomí, DINO zkompletoval HATTRICK. Podolští však ukázali, že se na špici nepohybují náhodně, v 70. dokázali využít naše zaváhání a neodpískání faulu na Vencu a opět strhli vedení na svou stranu. Šest mint na to Pepa opět trefuje břevno. V 81. minutě na to odpověděl Prochy 4:4. Už to vypadalo že si odnesme z utkání minimálně bod, ale hosté využili standartní situaci a hlavou upravili skóre zápasu na 4:5 z pohledu domácích, běžela 88. minuta. Na to jsme již nedokázali najít odpověď a tak jsme zažili 1. domácí porážku v této sezóně. Pro nezaujatého diváka velmi zajímavý zápas s množstvím branek, bohužel i oboustranných nepřesností ze strany arbitrů.