Hradiště B -, AFK 4:2

góly AFK: Rozum, Koller

Zdravím všechny příznivce Lhoteckého fotbalu !

Po „demolici“ týmu sokolu Čížová, kdy jsme vyhráli 15:0 – o všechny branky se postarali pouze tito hráči: Patrik Lexa 7x, Koller Jan 5x, Procházka Lukáš 3x ! – jsme jeli v trochu rozpadlé sestavě zkusit urvat body na hřiště týmu Hradiště a prodloužit tak vítěznou šňůru. To se nám bohužel ale nepodařilo…

Jak jsem napsal, tak na Hradiště jsme jeli opravdu v „rozpadlé“ sestavě. Na zápas nemohli dorazit: Prochy, Patrik L., Kid, Kárka, Adam, Zdenda…. Naopak je potřeba poděkovat Jardovi, který když viděl v jaké jsme situaci, tak neváhal a i přes zranění nastoupil a Pepíkovi Kálalů, který také nemohl z důvodu zranění hrát, ale i tak si vzal dres a v případě potřeby byl připraven na lavičce.

Nastoupili jsme tedy v této základní sestavě:

Olda – Bárt, Rop, Urby, Vojta – Filip H., Vlky, Holas, Luďa – Dino, Jarda

Náhradníci: Klíma St., FOF, Pepa

Utkání jsme nezačali vůbec špatně a prvních 15. minut jsme byli jednoznačně lepším týmem. Hráli jsme po zemi naší kombinační hru, z čehož plynulo i pár zajímavých akcí. Bohužel bez brankového efektu. V této části jsme měli dvě dobré brankové příležitosti. První po rohu se dostal k hlavičce, kdo jiný než Dino, který bohužel trefil jen tyč a do druhé brankové příležitosti se dostal Jirka Holík, když si pěkně vyměnil míč s Dinem a ten mu poslal pěkný centr přímo na hlavu, bohužel Holas o pár centimetrů minul bránu. Škoda, byla to hezká akce. No a pak přišli na řadu domácí. Ti se otřepali z našeho tlaku a iniciativu začali přebírat oni. Bohužel netrvalo dlouho a domácí šli do vedení. To když dlouhý nakopnutý balón si za půlkou převzal nikým nehlídaný útočník domácích a běžel sám na bránu. Sólový únik proměnil. 1:0. Chvíli na to, to už bylo o dvě branky. Po zahrávaném rohu domácích, se míč dostal na hranici šestnácky. Domácí hráč vyslal dělovku, kterou bohužel Olda nedokázal zkrotit a míč vytěsnil bohužel do brány. 2:0. V samotném závěru prvního poločasu udeřili domácí potřetí. Z rychlého protiútoku nahrál domácí útočník míč zpět na velké vápno. Nabíhající hráč poslal pěknou střelu k tyči, kterou Olda ještě dokázal vyrazit, bohužel jen k osamocenému druhému útočníkovi domácích a ten už pohodlně dorazil. Půle 3:0!

My jsme v druhé půlce zbraně nesložili. Pořád jsme chtěli hrát a rvali jsme se o každý balón. Nicméně domácí hráli se zabezpečenou obranou a do výraznějších šancí jsme se nedokázali probojovat. V 61. minutě jsme se dočkali konečně i my. To když krásnou dělovkou z velkého vápna překonal domácího gólmana Luďa. Bohužel vzápětí došlo ke klíčovému momentu v našem vápně. Při souboji o míč, který JASNĚ Olda zasáhl dříve, došlo ke kontaktu s hráčem domácích. Rozhodčí i přes přiznání domácích, že Olda byl u míče jasně rychleji, stejně ukázal na značku pokutového kopu. Domácí proměnili. 4:1. Nás to značně rozhodilo a byť jsme se snažili hrát dál, tak už jsme začínali mít spíš problém sami se s sebou. Víc jsme začínali komentovat rozhodčí a méně se už soustředili na hru. Ke konci zápasu jsme ještě snížili stav utkání. To bylo bohužel vše. Na víc už jsme v danou chvíli neměli. I přesto, že se prohrálo, tak je potřeba říci, že jsem prohráli se ctí! I přes velkou neúčast jsme do jednoho makali. Bohužel jsme udělali pár chyb, které soupeř nekompromisně trestal, což mi jsme nedokázali.

V neděli v 17:00 hod, sehrajeme další domácí utkání s týmem SK Skály. Přijďte se podívat. Věřím že kromě pěkného počasí uvidíte i pěkný fotbal…