Tak jak začít….. nejdříve bych se chtěl omluvit všem fanouškům, kteří se přišli na nás v neděli podívat. Na tu bídu. Minule jsem nás vychválil do nebe a doma pak předvedeme h…. – nic. O motivaci nemohlo být ani řeč. Ale zkrátka v neděli se prostě nikomu nechtělo.

My jsme nastoupili v této základní sestavě:
Olda – Bárt, Rop, Holas, Vojta – Urby, Prochy, Standa, Filip H. – Patrik, Luďa
Náhradníci: Fof, Kid, Králík

Před utkáním se nám omluvili: Pepa Kálalík pro nemoc, Adam, Zdenda, P. Koller

My jsme chtěli do utkání vstoupit s tím, co jsme hráli v Albrechticích. To se nám ale vůbec nepovedlo. Nikdo nechtěl běhat, nikdo se nenabízel, každý spoléhal jeden na druhého. Předváděli jsme úplný opak toho, co jsme hráli v posledním utkání. Už i nálada v kabině před utkáním byla taková vlažná…

Z první půle měl více ze hry určitě soupeř. My jsme spíše jen bránili a míče nakopávali. Veliké problémy nám dělal v útoku výborně hrající hostující útočník – Zajíček Petr. My jsme měli šance pouze dvě, a to, když Patrik střílel z velkého vápna vedle a poté ještě, když Urby běžel sám z pravé strany na brankáře, ale bohužel to měl na svoji slabší nohu a tak s jeho střelou neměl brankář Oslova žádný problém. Ke konci poločasu Bárt zahrával aut na polovině soupeře. Špatně hozený míč vystihl středopolař hostů, následoval souboj na půlce, který jsme smolně prohráli. Střední záložník dále vyslal do brejku útočníka Oslova (Zajíčka). Ten jen tak tak zachytil míč, že neskončil v autu a běžel z pravé strany s míčem do vápna. Tam došlo na souboj s Holasem, který bohužel skončil odpískanou penaltou pro hosty. K zahrávání penalty se postavil sám faulovaný a nedal Oldovi šanci 0:1. Stav vydržel až do půle.

V poločase bylo v kabině docela dusno. Museli jsme do druhého poločasu udělat změnu. Jelikož s bolestmi krční páteře musel odstoupit Luďa. Místo něj jsme nasadili Fofa.

Druhý poločas jsme se trochu zvedli, ale byl to stále takový marný boj každého sám se sebou. V 50. minutě jsme obdrželi druhý gól. Hosté zahrávali dlouhý aut až do našeho velkého vápna. Olda si mohl míč v klidu stáhnout pro sebe, ale neučinil tak a útočník Zajíček využil zaváhání Oldy a mohl tak slavit druhou branku. 0:2. O chvíli později se nám podařilo aspoň snížit. Z odraženého balónu se pěkně umístěnou střelou z velkého vápna k tyči prosadil Prochy. Následující minuty byly opět spíše jen urputný boj o míč bez vážnějších šancí. V 77. minutě ale zase slavili Oslovští. Po jednom z brejků se dostali až do našeho vápna, hostující hráč pálil ze strany, rána mu vůbec nesedla a trefila Bárta do nohou, od kterého se míč smolně odrazil zpět ke střílejícímu hráči a ten v pohodě skóroval na 1:3. My jsme pak vysunuli dopředu Ropa. Ten byl v 80. minutě faulován ve vápně a tak se pískala i penalta pro nás. K míči se postavil sebevědomě Urby a s přehledem skóroval. 2:3 ! Po zbytek zápasu jsme sice hosty tlačili, ale vážnější šanci jsme si nevypracovali. Z poslední akce – z našeho zahrávaného přímého kopu se míč odrazil od Prochyho nohou k Rejlisovi a ten z těžkého úhlu trefil jen tyč. Následně rozhodčí písknul konec. Soupeř nebyl nějak výrazně lepší než my, ale CHTĚL o ten jeden gól víc. A tak bral všechny tři body.

Teď je potřeba udělat za tímto zápasem tlustou čáru a v sobotu vyrazit s čistou hlavou do Krče. Tam to nebude nic jednoduchého, byť je Krč poslední, tak vzhledem k tomu, že přijede Dino, jejich výkon půjde o 100% nahoru! Rozhodně nesmíme nic podcenit a hlavně se vrátit k té hře, kterou jsme se prezentovali v Albrechticích. Věřím tomu, že tento zápas bude úplně jiný. Proto budeme rádi, když se přijedete podívat na nás do Krče a podpořit nás!