Góly AFK: Rozum, Kálal, Rejlek, R.Vlk
penalti dali: Kálal, Vokatý, Rejlek, V.Klíma, R.Vlk
Zahajovací sestava: Zájeda - Bartoň, R.Vlk, Procházka, V.Klíma - Kálal, Rozum, S.Vlk, Rejlek - Průža, Hrach
náhradníci: Vokatý, Klevcov, Holenda

Úvod zápasu jsme totálně prospali. Vůbec se nám nic nedařilo a soupeř využíval šancí, ve 30.minutě bylo skóre 0:3. Pak nás nakopl rychle rozeraný trestňák Luďkem, který poslal balon z dálky až do brýny. Za minutu jsme opět snížili a nakonec nám pomohla nedisciplinovanost hostujícího Pance, který těsně před poločasem viděl během 2 minut dvě žluté karty a musel pod sprchy. Druhá půle byla spíše v naší režii, ale dlouho bez výsledku, až v 66. minutě se nám konečně podařilo se štěstím vyrovnat, když Urbiho střela vypadla hsotujícími golmanovi z náruče za čáru. Pak ještě šel do vedení opět Kostelec, ale v závěu jsme využili převahu a Rop z rohu hlavou vyrovnal. Vzhledem k vývoji utkání, remíza zřejmě zasloužená