AFK - Oslov 3:1 (2:1)

góly AFK: R.Vlk, Hrach, Hrubý

Sestava: Zájeda - Bartoň, S.Harbáček, R.Vlk, S.Vlk - Kálal, Dolejš, Procházka, Hrubý - P.Koller, Hrach
střídali: V.Klíma, Káňa, Klevcov, Vokatý, Staněk

2 zápas v sezoně tedy 3 kolo soutěže byl na domácí půdě prvním podzimním zápasem tohoto ročníku. Sraz se konal již dvě hodiny před začátkem zápasu abychom po létě vymetli pavučiny v satnach po letní pauze. Kdo nepřišel včas tak to měl za 30,-Kč. Někdo Zapoměl i lékárnu tak to měl za 100,- . Sranda a dobra nálada v AFK by se dala krájet. Hlavni bylo zvládnout 1 zápas doma vítezně . Co se v Kostelci povedlo, se také povedlo nyní doma. Tento zápas v žádném případě nechtěl nikdo z nás podcenit. Taktika a rozestavení postů napovídalo velký zápas což se také potvrdilo. Po prvních 20 top minutach byl stav 2-0 když se trefil Roman Vlk a Jarda Hrach. Ve 30 minutě mohl být stav i 4-0 a nikdo by se nedivil. Jen po chybě Romana V.padla jedina branka hosti z Oslova , ve 29 minutě, která jde na Můj vrub trenéra. Nový systém hry si teprve postupně sedá. Poločas sice jen 2-1 ale vyložených 100% šanci bylo mnoho. Ve druhém poločase jsme ze standardních situací dali 2 tyče. Neproměněná penalta Hráška a spousta dalších šanci na gól musela všechny fanoušky výborně bavit. Po jedné z mnoha akci skóroval v 68 minutě Fanda a Tim uklidnil celé AFK fans i nás všech hráčů . Nikdo by se nemohl divit kdyby zápas zkončil minimalně 11-1. Ale to je to krásné na fotbale. Ve druhém zápasu tohoto ročníku v OP všichni naši hráči potvrdili jít za svým cílem, každý zápas vyhrávat. Za tento zápas musím pochválit jak základní 11 tak Samozřejmě i hráče na lavičce. Jsou součástí každého úspěchu. Určítě by každý z nich uhrál více minut , pokud by v poločase bylo vyšší skóre. Hráči poctivě chodi na tréninky a v zápasech se to Kladně projevuje. Děkuji všem hráčům , fanouškům AFK že si hodně z nich našlo čas v neděli odpoledne na 1 domácí zápas. Vyšlo počasí , 3 body jsou doma. Můžeme se těšit na další zápas tuto sobotu do Krče . V úterý se sejdeme na tréninku v Praze a ve čtvrtek doma ve Lhotě . Z postu trenéra budu mit jen dylema o základní 11, poněvadž základní "vítězná" sestava se nemění. Pokud přijede z dovolene Lůďa a z Monaka Dino . No nechte se překvapit a přijeďte do Krče v sobotu na zápas nás podpořit a fandit nám. Všude dobře, tak proč být doma. Budeme rádi, když přijedete i na venkovní zápas.

PS: zvláštní díky patří našemu kapitánovi ( BÁRT ) za mimořádný koncert a la repre Kadeřábek 😀😀😀.