AFK - Hradiště "B" 5:3 (2:2)

Góly AFK: P.Koller, S.Vlk (pen.), Tetour, J.Koller 2

zahajovací sestava: Zájeda - Klevcov, J.Koller, P.Koller ml., Vokatý - Kálal, Holenda, S.Vlk, Včelička - Hrach, Rejlek
střídali: Ježek, Pokorný, Tetour, V.Klíma

Nedělní vichřice se proháněla celým Českem, ale od fotbalu nás neodradila. Za velmi těžkých podmínek, kdy balon ve vzhuchu létal kam chtěl vítr a ne nohy hráčů, se očekával spíš bojovný fotbal. Utkání tak bylo plné nepřesností a ztracených balonů. Naštěstí hned v 5.minutě si výborný centr z rohu našel "malej" Péťa Koller hlavou nás poslal do vedení. Hradišti jsme se v první půli spíše bránili, balon jsme moc nedokázali podržet na jejich půlce a tak Hradiště, hrající po větru, více útočili. Ale vyrovnání přišlo pro nás nešťastnou tečí, kdy Hradiště střílelo dost vedle, ale balon tečoval Včelda a i za pomoci větru neměl Olda šanci. I druhý gól dalo Hradiště po naší chybě, kdy jsme propadli ve vápně a nakonec Poky špatně odkopl balon jen na vápno k hráči soupeře, toho Olda vychytal, ale dorážku už měl soupeř jednoduchou do prázdné. Hned za 5 minut bylo vyrovnáno, Pepa Kálal zatáhl balon do vápna a obránce skluzem Pepu fauloval a penaltu se štěstím proměnil Standa Vlk.

Do druhé půle jsme šli s tím, že budeme hrát "na bušírnu" a ještě po větru, a tak musíme udeřit. Bohužel hra se nám stále moc nedařila a dotáhnou útok k zakončení nám dělalo problémy. Až po 25 minutách se na hřišti objevil Pepa Tetour a hned po chvilce na hřišti šel sám na brankáře a akci využil - 3:2. Hradiště i proti větru za chvíli oěpt vyrovnalo. Na levo zaspal náběh útočníka Kid a ten tak mohl nabídnou spoluhráči přihrávku před prázdnou bránu - 3:3. Nakonec vzal tíhu okamžiku na sebe nejzkušenější z nás a Dino na závěr dvěma góly, nejprve hlavou po rohu a pak vlastní akcí přes 3 obránce, dotáhl AFK k tíženému vítězství 5:3