Chyšky - AFK 5:0 (2:0)

góly: 30. a 42. Lívanec, 49. a 78. V.Kosík, 80. Barda

sestava AFK: Zájeda - Bartoň, R.Vlk (15. V.Klíma), Procházka, S.Vlk - Vařenka (77. Rejlek), Rozum (75. Průža), Jo.Tetour, Kálal - Hrach, Pavlát

Soupeř nám opět udělil lekci, od začátku jsme byli tím horším týmem, od 1. minuty se do nás obuli a my jsme se štěstím a s velkým nasazením ustáli prvotní tlak. Bohužel jsme velice brzy museli střídat na postu stopera, Roman Vlk si obnovil svalové zranění na jeho místo se posunul Standa Vlk a Vojta Klíma šel na beka.

Hra se celkem vyrovnala, ale pouze domácí tým dokázal skórovat a to hned dvakrát, my jsme byli doslova bezzubí a tak poločasové skóre bylo 2:0 pro Chyšky.

Do druhé půle jsme šli s tím, že se pokusíme hru zdramatizovat, což se nám opravdu nepodařilo, velice rychle jsme inkasovali na 3:0 a potom jsme již jen potvrzovali naší pověst nejhůře bránícího týmu soutěže. Dokud si neuvědomíme, že samo se nevyhrává a že budeme muset bojovat o každý metr hřiště, budeme se vymlouvat na vše možné i nemožné, tak nemáme šanci nato hrát lepší výsledky.

Bohužel to co nás zdobilo na začátku sezóny, tím myslím bojovnost, to se vytratilo jak pára nad hrncem.