Junior Strakonice - AFK 6:0 (1:0)

sestava AFK: Zájeda - Bartoň, S.Vlk, Procházka, V.Klíma - Vařenka (70. Rejlek), Rozum, Kálal, Průža - Hrach, Pavlát

Do Strakonic jsme přijeli s vědomím, že nemáme co ztratit, ale že se pokusíme favorita potrápit.

Vzhledem k postavení v tabulce byla i taktika zvolená tak, že nebudeme hrát fotbal, ale pokusíme se bránit a těžit z brejkových situací, téměř celý 1. poločas se to dařilo, bohužel jsme v samotném závěru inkasovali. A tak jsme odcházeli na přestávkovou pauzu za stavu 1:0 pro domácí.

V kabině jsme si řekli, že budeme pokračovat v nastoleném stylu, bohužel hned z první akce jsme opět inkasovali, za stavu 2:0 jsme měli šanci, ale k naší smůle jen zazvonila tyč a potom jsme přestali plnit taktické úkoly, začali jsme se dohadovat se soupeřem, s rozhodčí, mezi sebou a tak Strakonice spustily brankostroj a my jsme byli pouhými diváky. Domácí si pohodově zatrénovali a vyprovodily nás s šestigólovým nášupem.