Božetice - AFK 2:0 (0:0)

sestava AFK: Zájeda - Bartoň, R.Vlk, Procházka, Klevcov - Žižka (78. V.Klíma), S.Vlk, Holenda, Vařenka (65.Hrach) - Josef Tetour, Kálal

Přijeli jsme na hřiště Božetic s vědomím, že nepůjde o lehký zápas, což se záhy potvrdilo. Soupeř se do nás obul zostra, počáteční tlak se nám podařilo ustát, mj. i proto, že domácí museli střídat výborně hrajícího kapitána. Ve 23. minutě při nás stáli všichni svatí, dvakrát během jedné akce zazvonila naše branková konstrukce. Poločas jsme uválčili na 0:0 i přes mírný tlak Božetic.
Nepohlídali jsme si vstup do druhé půle a po cca 30ti vteřinách jsme prohrávali 1:0 a troufám si říct, že bylo po zápase. K našemu mírnému nadechnutí přispěl v 63. minutě střídající Jarda Hrach, bohužel už o 7 minut později bylo po nadějích, inkasovali jsme podruhé z nenápadné akce. Ke skórování nám nepomohla ani 8 minut trvající početní výhoda po vyloučení domácího hráče.
Shrnutí, čtyři změny v kádru vlivem zranění a pracovní vytíženosti hráčů byly znát. Pokud si za celé utkání nevypracujeme gólovou šanci, tak prostě nemůžeme vyhrát. Kladem zůstává bojovnost a obětavost celého týmu. Další plus, vyřešili jsme post stopera Roman Vlk se na posledním našel.