Sedlice - AFK 9:1 (4:0)

Góly: 2. Hrouda, 8. (pen) a 72. Mikeš, 38. 49. a 63. Škulina, 43. a 56. Forman, 69. Hrubý - 79. Pavlát

Sestava AFK: Zájeda - Bartoň, M.Fliegel, Procházka, S.Vlk - Kálal, R.Vlk (50. Vokatý), Rozum (35. Klevcov), Holenda - Hrach (69. J.Ziegler), Pavlát

Co k výsledku za komentář. Soupeři jsme darovali nepřesnostmi, nedůrazem a špatnou obranou hodně prostoru, šancí a bohužel i gólů, jelikož narozdíl od nás své šance vesměs proměňovali. Hodně nás srazilo asi i brzká branka už ve 4. minutě a v 7. minutě penalta, po níž již hend na začátku vedli domácí 2:0. Po poločase kdy domácí vedli 4:0 jsme bohužel pokračovali ve stejném duchu a domácím nabízeli moc příležitostí na skórování. Nám vyšla až jedna z posledních akcí, kdy jsme se za stavu 9:0 dostali alespoň ke korekci a Zdenda zajistil čestný zásah.