oficiální stránky klubu AFK Smetanova Lhota

Osek "B" - AFK 5:1 (3:1)

Gól AFK: 9. Rozum

sestava AFK: Zájeda - Bartoň, R.Vlk, V. Klíma, S.Vlk - Průža, Kálal, Tetour, Rozum, Vařenka - Hrach (73. Liška)

Zápas začal v klidnějším tempu, odpovídající počasí. Bohužel už v 8. minutě jsme soupeři darovali gól a bylo 1:0, na vyrovnání jsme nečekali dlouho, po cca minutě dokázal vyrovnat Rozum na 1:1. Za další 2 minuty jsme opět prohrávali a ve 41. minutě to bylo již 3:1.

Domácí krutě trestali naše chyby, předkládali jsme jim šance na stříbrném podnose a oni je dokázali využít. My jsme si brankové příležitosti vytvářeli také, ale bohužel nás střelecké štěstí opustilo (už asi před lety).

Ve druhé půli jsme do 65. minuty byli asi lepším týmem. Pak ale soupeř opět v rozmezí cca 2 minut dvakrát udeřil a bylo po zápase.

A pak to začalo.

Hvězdní hráči AFK opět plakali, stěžovali si , že rozhodčí pískala špatně, že je soupeř kopnul, že postraní blbě mávali....

To co dokážeme předvést hraničí s ostudou, můžu prohrát, můžu prohrát i vysokým rozdílem, ale musím to unést..........tímto slovním průjmem neděláte ostudu jen sobě, ale celému lhoteckému fotbalu a všem , kdo se kolem něj pohybují.