AFK - Kluky 0:1 (0:1)

Gól: 38. Nedvěd

Sestava AFK: Zájeda - R.Vlk, Pokorný, Procházka (78.Vokatý), V.Klíma - Vařenka, S.Vlk, Kálal, Průža - J.Koller, Hrach

Do zápasu jsme nastoupili se změnami v kádru, útočnou řadu posílil Dino Koller a především pro velkou marodku se do obraných řad vrátil po dlouhé pauze Pokorný.

Od začátku se hrálo vyrovnané utkání, soupeř měl možná častěji míč na kopačkách, ale domácí měli šance. Bohužel jak už je u nás zvykem jsme všechny zahodili. První gól diváci viděli ve 39. minutě, po rohovém kopu hostujícího týmu se prosadil Nedvěd. Nedokázali jsme na to odpovědět a tak na přestávku jsme šli za stavu 0:1.

Po pauze jsme tým z Kluk doslova drtili, avšak nedokázali jsme tlak gólově zužitkovat, logicky jsme hru trochu otevřeli a tak se soupeř dostával do brejkových situací, ty jsme ovšem eliminovali a drželi jsme naději na slušný výsledek.

Bohužel nám nebylo souzeno a tak jsme opět skončili bez bodu, troufám si ale tvrdit, že tentokrát nevyhrál lepší tým.