Semice - AFK 2:0 (2:0)

sestava AFK: Zájeda - Bartoň, S.Vlk, Procházka, Klevcov - Průža, Cipra, Tetour, Rejlek - Pavlát (19. Vokatý), Hrach

ve 25. minutě odstoupil ještě Klevcov, dohrávali jsme v 10 hráčích

Do utkání jsme šli ve slepené sestavě s jedním náhradníkem na lavičce.

Vstup byl z naší strany opravdu „excelentní“ po minutě a půl jsme prohrávali 1:0, v 5. minutě jsme mohli prohrávat již o dvě branky………prostě radost na nás koukat. V desáté minutě se zranil obránce Klevcov, který od té doby jen chodil. V 17. minutě domácí udeřili po druhé a vypadalo to s námi na další debakl. Další ránu jsme utrpěli v 20. minutě, kdy se zranil Pavlát a musel do kabin, o několik minut později odstoupil i Klevcov jehož zranění mu nedovolilo pokračovat a od té chvíle jsme hráli v deseti. Do poločasu jsme již neinkasovali a tak byl stav relativně přijatelných 2:0 pro Semice.

O přestávce jsme si řekli, že není co ztratit a pokusíme se odejít se ctí.

Musím říci, že hrstka statečných, kteří nastoupili do druhé půle si zaslouží respekt a skládám jim absolutorium, nejen že jsme již neinkasovali, ale dokázali jsme si i vytvořit šanci.

Doufám , že tento vydřený poločas bude naším odrazovým můstkem ode dna, protože v takové herní a výsledkové mizérii v jaké se teď nacházíme nám nic jiného než doufat nezbývá.