AFK - Putim 2:3 (1:1

Goly: 3.Hrach, 63. Rozum - 11.Pekárek , 88.Basaraba, 89.Sleza

Sestava AFK: Kroutl - Bartoň, S.Vlk, Procházka, Pavlíček - Kálal, Průža, Rozum, Vařenka - Hrach (85. Klevcov), Kovář (77. J.Ziegler)

1. mistrovský zápas je za námi.

Do utkání vstoupil lépe soupeř, my jsme ale byli první, kdo se radoval z gólu. V 5. minutě se nádherně po šikovném pasu trefil Jarda Hrach. Pak se hra vyrovnala a my jsme tahali za delší konec. Ve 13. minutě soupeř vyrovnal, když jsme mu naivně ,, sežrali ,, signál výkop – offside a do kabin se šlo za stavu 1:1, i proto že jsme nedokázali proměnit šance (tyčka , břevno).

Druhá půle začala z naší strany aktivně, za což jsme byli odměněni, v 65. minutě se trochu se štěstím trefil Luďa Rozum a střelou levou nohou podruhé v utkání překonal hostujícího gólmana Staníka. Bohužel jsme neproměnily řadu šancí, které vysloveně volali po gólu. Soupeř nás ze hry moc neohrožoval, ale hrozil z každé standartní situace, několikrát nás podržel Láďa v bráně. K naší smůle jsme museli pro zranění vystřídat oba útočníky, čímž jsme protivníkovi dovolili závěrečný tlak, který dokonale zužitkoval, během posledních tří minut dvakrát skóroval a utkání otočil.

Musím se pozastavit nad výkonem arbitrů, především hlavního. Tito chlapci v černém by pro fotbal udělali největší službu, kdyby zahodili veškeré rozhodcovské propriety a z okamžitou platností se přestali o fotbal zajímat.