AFK - Březnice 0:2 (0:1)

Góly: 18. DUšek, 65. Kubíček

Sestava AFK: Dušek - Bartoň, Kocman, Procházka, Kára - Kálal (81. Harbáček), P. Lexa (26. V.Klíma), R.Vlk, Barták - Hrach, Pavlát

Po vítězství nad vedoucími Božeticemi k nám zavítal naopak poslední tým tabulky a to tým Březnice. Bylo jasné, že musíme udělat vše pro to, abychom důležité vítězství potvrdili. Od první minuty jsme ale byli jasně horším týmem. Jsme totiž mistři světa a poslední tým tabulky se porazí sám. A tak se v tomto duchu nesl celý první poločas. Soupeř nás přehrával, prakticky nám nepůjčil balon a přidal krásné kombinace. Jedna z nich po naší chybě, kdy nejsme schopni zastavit protihráče na půlce, skončila brankou.... O poločasové přestávce byl v naší kabině docela rozruch, až se to některých dotklo, ale takhle to prostě chodí. Abychom šli z placu BEZ Žluté karty, prakticky bez faulu a doma, kde to jsme? No, doufali jsme, že druhá půle bude lepší, že se do soupeře zakousneme, přehrajeme jej kombinací, ale do 60 minuty to bylo naopak..... V 60 minutě se nechali hosté vyloučit a my šli do početní výhody. Z té jsme vytěžili jen , tedy mimo pár závarů, gól v naší síti.... A nutno podotknout zasloužený gól. Soupeř si vítězství naprosto zasloužil, bez řečí bojoval jeden za jednoho a výsledek se dostavil. Tak a teď k našemu týmu. Po tomto zápase jsem pochopil, že někteří hráči mají nosánek nahoře, nebojují a bohužel si jdou jen zahrát fotbal. Pro větší pořádek v kabině zvažujeme i personální změny, které snad budou ku prospěchu. Už to, že máme sraz ve 12:00, všichni to víme skoro týden a SLEJZÁME se do 12:30, jak banda blbců, která neumí časomíru. Sranda v kabině, jak jinak, do poslední minuty před zápasem cha cha chi chi, žádná vážnost. To, co si řekneme plní půlka lidí atd...... Pevná ruka v kabině nevládne a to je prostě jedno s druhým špatně. Pak pro Vás vymyslíme na příští sobotu stmelovací party a půlka lidí nemůže, nechápu... Víte, myslím, že ty lidi, kteří fotbal ve Smetance dělají, by si zasloužili poněkud jiný Váš přístup a ty lidi, kteří se chodí jen koukat, o tom ani nemluvím. dvakrát zahrajeme dobře a pak tohle? Bez zájmu, bez snahy zápas urvat, nic, nic, nic z toho tam nebylo. Teď nás čeká Mladá Vožice a při tomto zápase se rozhodne, úplně na rovinu rozhodne, jakým směrem se vydáme ok dalšího domácího zápasu s Řepčí. Nedělá mi problém raději postavit kluky z B, kteří na svých zápasech alespoň makají a snaží se, než ty, kteří si myslí, že jsou nedotknutelní. Děkuji za pozornost