AFK - Božetice 4:2 (4:0)

Góly AFK: Pavlát 2, Kocman, Kálal

Sestava AFK: šek - Bartoň, Kocman, Procházka, J.Kára (89. Vokatý) - Kálal (87. J.Ziegler), P.Lexa (65. Sihelník), R.Vlk, Barták - Hrach (46. Kovář), Pavlá

Tj Božetice - soupeř nadmíru těžký, alespoň tedy do této doby papírově... Toto utkání jsme vyhlásili jako zápas podzimu. Pokud uspějeme, jsme ve hře o přední příčky, pokud ne, hrajeme již o záchranu. Od první minuty hráči plnili přesně do puntíku to, co jsme si řekli v šatně... Soupeře jsme napadali a hráli jednoduše. První branka padla po krásném prostrčení P. Lexy na Z. Pavláta a ten již svoje sólo chladnokrevně proměnil a dodal nám klid - 1:0. Netrvalo ani 5 minut a Patrik Lexa rozehrál roh na výborně naběhnutého T. Kocmana a ten se z voleje nemýlil - 2:0. Byli jsme na koni, hráli jsme vynikající fotbal, kterému jsme dali ještě dvě třešničky. V 15. minutě Z. Pavlát zařadil trojku, prchl všem na hřišti a gólmana prostřelil svou typickou šajtlí. - 3:0. A to stále nebylo vše. V 19. minutě ještě Pepík Kálal dal na 4:0. Do konce poločasu pak byla hra vyrovnaná, my dali tyč, soupeř dvě, a tak se šlo do šaten za stavu 4:0 O poločase jsme hráče nabádali, aby hráli stále trpělivě, nikam se už moc netlačili a výsledek si pohlídali. Druhý poločas byl vyrovnaný, od cca 70 minuty nás soupeř lehce přehrával, vstřelil ke konci dvě branky, což je trochu kaňka na našem dnešním výkonu. My jsme museli během druhé půle třikrát nuceně střídat a bylo to na naší hře znát. Přesto jsou branky, které jsme inkasovali zbytečné, dalo se jim zabránit. Ale to si ještě rozebereme. Mimochodem Koci nedal ve druhé půli penaltu. Závěrem bych chtěl tým pochválit. Všichni si zaslouží absolutorium a tato sestava se nebude měnit, pokud nebude někdo chybět. Pane Kára, klobouk dolu........ Je i vidět, že se s námi posily sžily a začínají se výrazně prosazovat v týmu. Příští zápas hrajeme opět doma a potřebujeme nutně 3 body, abychom šli dál za svým cílem. Závěrem dodám stav hráčské pokladny: 3050,- Kč - sklípek volá