Meteor Tábor - AFK 4:1 (1:0)

Góly: 23. Fiala David, 53. Bartáček Jan, 68. Štumfol Patrik, 85. Fiala David - 60. Pavlát Zdeněk

Sestava AFK: Dušek - Bartoň, S.Vlk, Procházka, V.Klíma (29.Kovář) - Barták, R.Vlk, Kocman, Pa.Lexa (51.Žižka, 77.Mojžíš) - Hrach, Pavlát

Po dvou neprohrách ( s koncem loňského ročníku pěti) jsme na tuto, byť krátkou bilanci, chtěli navázat u u nás neoblíbeného soupeře z Meteoru Tábor. Do utkání jsme vstoupili aktivně, prvních 15 minut hru kontrolovali, domácím vzdorovali a vypadalo to na vyrovnané utkání. Až naše hrubá chyba poslala domácí na koně.... Vojtovi se nepovedl odkop z půlky hřiště a domácí útočník šel sám na Caniho a z opakované střely jej překonal. Za chvíli přišla studená sprcha, když právě Vojta fauloval v šestnáctce a domácí měli výhodu pokutového kopu. Domácí kanonýr ale vystřelil vedle. V závěru poločasu jsme se osmělili a i my po krásných centrech P. Lexy měli šance na skórování, ale vždy chyběl krůček. A tak skončil i poločas. Změnami v sestavě jsme se snažili hru oživit, ale právě čerstvě příchozí P. Žižka (nastoupil místo P. Lexy, který musel odstoupit kvůli nevolnosti) opět nabídl domácímu útočníkovi míč jako na podnose a bylo to 2:0. Domácí byli lepším týmem, ale my se osmělili a po nahrávce J. Hracha chladnokrevně proměnil svou šanci Z.Pavlát. Poté nás několika zákroky podržel Cani a my se snažili o vyrovnání. Ale domácí nás k ničemu nepustili, na Zdendu hráli osobní obranu a do konce zápasu nám přidali ještě dvě branky. Musím konstatovat, že když si něco v kabině řekneme, tak bysme to i na hřišti měli dodržovat. Ale to je téma do kabiny.... Pár věcí musíme změnit, protože v sobotu nás čeká válka, doslova VÁLKA s Božeticemi. A my se na ní musíme dobře připravit. Tento zápas rozhodne o tom, kde se budeme pohybovat ve zbytku podzimu. Ještě jednu věc k zápasu musím říct a je mi úplně jedno jestli se to sem hodí nebo ne. Jednou kapitolou byl "trenér" domácích, který naše mužstvo zasypával tolika sprostými slovy, že jsem to skoro nezažil a to mu nikdo od nás nic neřekl. Druhá věc. Pomezní rozhodčí si povídá s domácími diváky u rohového praporku a v tom se zrodila ofsajdová situace těsně za půlkou hřiště..... Ofsajd to nebyl, ale jak on to mohl vyhodnotit. Za co dostává odměnu a cesťák? Za co? Proč pomezní na druhé straně vidí očividné okopávání Zdendy, jak dostává u pěstí do zad a neupozorní hlavního, i když nám přizná, že to viděl? Pánové, když na to nestačíte, nedělejte to a nekažte krásné dopoledne ostatním. Tak a teď zpět k nám. Věřím, že všichni přijdete na středeční a hlavně páteční trénink, abyste se pořádně připravili na již avizovanou VÁLKU!!!! Ano, tak tomu zápasu budeme říkat a tak k němu i přistoupíme!!!!!!!!!! Budeme bojovat a rvát se o to, aby Božetice poprvé padly. A já tomu věřím, že jsme schopní to dokázat, jen chtít a soustředit se po celých 90 minut!!!! Sraz v sobotu již 11:45, buďte tam všichni, v 11:45 začíná týmová porada na 15 minut....