AFK - Bechyně 2:2 (0:1)

Branky: 58. a 68. Kálal - 40. a 55. Maršál

Sestava AFK: Zájeda - Bartoň, F.Pavlíček, Procházka, S.Vlk - Vařenka (82.Klevcov), Barták, Holenda, Průža - Pavlát, Kálal (88.J.Ziegler)

JE TO DOMA. V přímém boji o přežití v I.B třídě proti Bechyni jsme to zvládli a po remíze 2:2 jsem se zachránili. Ale nebylo to nic jednoduchého. Od začátku jsme měli více šancí, ale i ty nejvyloženější jsme neproměnili. Ale hosté hrozili také, trefili tyč, z další šance zachraňoval až na brankové čáře Prochy. Před poločasem ovšem udeřili, trestňák za vápnem tečovala zeď do protipohybu Oldy a ten už se nestihl otočit - 0:1. CHvíli po poločase bylo ještě hůř, když útočník hostů si poradil s naší obranou, obstřelil Oldu a o tyč si narazil sám sobě před prázdnou bránu a u balonu byl dřív než Franta Pavlíček - 0:2. Ale nás to nakoplo a druhý poločas jsme pak hráli skvěle, což se korunovalo dvěma góly. Nejprve u lejny vybojoval balon Vařenka, a za vápnem dostal balon Pepa "Spasitel" Kálal trefil přesně k tyči - 1:2. O deset minut později z druhé strany poslal skvělý centr Adam Průža do vápna a Pepa ho parádně hlavou využil - 2:2. Dále se bojovalo a šance byly na obou stranách, ale výsledek už zůstal. Lhota v I.B třídě zachráněna a do okresu spadla Bechyně.