Sepekov - AFK 1:2 (0:1)

Góly: 58. Tupý - 32. Kálal, 80.Barták

Sestava: Dušek - Bartoň, M.Fliegel, Procházka, S.Vlk (87. Kára) - Vařenka (64.Rejlek), Barták, R.Vlk (8. Kálal), Průža (90.Klevcov) - Pavlát, D.Příborský

Konečně to přišlo. Soustředěný, bojovný výkon. Již na začátku jsme po ostrém souboji přišli o Ropa, který dostal kolíkama na kotník a ten mu hend pěkně zdrápaný otekl. Hra byla v celku vyrovnaná, ale v prvním poločase jsme měli větší šance mi, až jsme jednu proměnili. ODražený balon si za vápnem našel Pepa Kálal a zavěsil k tyči. Po přestávce domácí začali více zlobit, až nakonec přešel Tupý přes 3 naše obránce a sám proti Canimu zavěsil. Náš slastný moment přišel 10 minut před koncem. Zdenda dostal balon za obranu do běhu, po souboji s golmanem se balon dostal před bránu k Dominikovi a ten se přes dva obránce zavěsil k tyči. Skóre 1:2 jsme již udrželi a vychutnali si po delší době slatsný pocit z výhry.