AFK - Malšice 4:0 (2:0)

góly : Kálal 3, Kocman

Sestava: Dušek - Bartoň, S.Vlk(75. J.Kára), Procházka (85. Mojžíš), V.Klíma - Kálal, Kocman, R.Vlk, P.Lexa - Pavlát, Hrach (80. Zájeda)

První domácí zápas nás čekal v krásném slunečném popoledni a naším soupeřem bylo mužstvo Malšic. Naším cílem nebylo v domácím prostředí nic jiného, než vítězství a chtěli jsme navázat na bod získaný v Bechyni. Od první minuty jsme za naším cílem šli a nutno podotknout, že mimo 15-ti minut prvního poločasu, jsme byli lepším týmem apo zásluze se dostali krásnou akcí Pepy Kálala do vedení - 1:0. Pak jsme spadli do onoho již zmiňovaného útlumu, hra se vyrovnala, až nám vyšel signál. Po Kociho autu opět Pepík perfektně - 2:0. S tímto výsledkem jsme šli i do kabin a doufali, že náskok minimálně udržíme. Banaopak jsme ještě chtěli přidat další branky. Druhý poločas se hrál opět v poklidném tempu, my se nikam nehonili a naopak hrozili z brejků a krásných kolmic S.Vlka. Bylo nevídané, že svůj první hattrick v životě dovršil Pepík Kálal, když zvyšoval na 3:0. Poté se tedy on as jeden hráč soupeře nechali vyloučit, to malinko vybočilo z poklidného rázu utkání. Chvíli před koncem ještě svou první brankou v našem dresu zvýšil na konečných 4:0 Koci. Nerad to takto říkám, ale tentokrát jsme vyhráli zaslouženě, máme 4 body a jedeme dál. Čeká nás nelehký MeteorTábor, výkop je v sobotu 10:30,přijďte nás podpořit...... Moc děkujeme.... Rád bych se tady zmínil ještě o jedné věci. Na výslovné přání pánů Duška a Bartoně, že nikdy nebývají jmenováni v komentáři tak nyní činím....... Kluci díky, že jezdíte, alespoň není v kabině špatná nálada. Klobouk dolu :-))))))

Tak přátelé, v sobotu jdeme DO TOHO!!!!!!!!