AFK - Chyšky 6:2 (1:1)

Góly: 13. Pavlát Zdeněk, 55. Hrach Jaroslav, 63. Pavlát Zdeněk, 64. Kovář Patrik, 80. Pavlát Zdeněk, 89. Koller Jan - 15. Kocman Tomáš (vl.), 46. Prášek Martin

Sestava AFK: Dušek - Bartoň, Kocman, Procházka, J.Kára st. - Barták, R.Vlk (77.Kálal), J.Koller, Kolář (60.Kovář) - Pavlát, Hrach

Před zápasem bylo jasné, že chceme-li potvrdit body získané v Jistebnici, musíme vyhrát, abychom měli klid od spodku tabulky. Hráči měli i o tekutou hmotu o motivaci postaráno. Do utkání jsme vstoupili rozvážně, měli jsme územní převahu a objevily se i šance, ale nedokázali jsme je využít a tak zahrozili hosté, když hezký break nepřesně zakončili. Poté jsme se konečně dočkali my, když se trefil Zdenda Pavlát. Ovšem my ještě spíc, přihlížíme breaku hostů a za 2 minuty je vyrovnáno, když si Kárka ve snaze zabránit brance dává vlastní gól.. Ovšem k tomuto ani nemuselo dojít, kdyby nebyla opět hrubka v naší obraně, kdy nejsme schopni zastavit lehce pronikajícího hráče. Dokud se toto nenaučíme, budeme stále dostávat tyto laciné branky. Tímto výsledkem skončil i poločas a to i díky Canimu, který měl Neuerovský zákrok při hlavičce hostí. V kabině jsme si jasně řekli, že na soupeře vlítneme a zkusíme dát vedoucí branku hned ze začátku druhé půle. Ale co se nestalo, soupeř rychle rozehrál, balon do strany prudký centr před branku a opět neuhlídaný hráč - 1:2. byla to trochu sprcha, ale dá ce říci, že nás nakopla v tom dobrém slova smyslu. V 55 minutě Hrášek střelou na zadní tyč vyrovnal a takto dvě slepené střely následovaly v podání Zdendy a Patrika Kováře - 4:2. Definitivně jsme se uklidnili po pátě brance opět z nohy Zdendy a jako třešničku na dortu přidal šestou branku těsně před koncem Dino - 6:2 Chtěl bych hráčům poděkovat za výkon, zejména ve druhé půli. kde bylo i vidět, že jsme soupeře uběhali a zaslouženě vyhráli. Ovšem v dalším, velmi, velmi důležitém zápase musíme výkon ještě vyšperkovat, pokud chceme pomýšlet na body.